Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych (FFIR) została zarejestrowana w rejestrze Fundacji w 2005r. Angażuje się w szereg działań promujących, wspierających i wdrażających projekty rozwojowe, w tym inicjatywy lokalne, regionalne i międzynarodowe.

Celem Fundacji jest podnoszenie świadomości i dostarczanie wiedzy w obszarze polityki społeczno-gospodarczej, tj. zrównoważonego rozwoju, kapitału ludzkiego oraz promocji przedsiębiorczości, w tym społecznej.

Fundacja realizuje swoje cele statutowe między innymi poprzez wspieranie, inicjowanie i prowadzenie:

  1. inicjatyw służących wspieraniu zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich i miejskich, promocji zatrudnienia i postaw przedsiębiorczych, upowszechnianiu zasad społeczeństwa obywatelskiego oraz warunków ekonomicznych i prawnych służących  rozwojowi  regionalnemu,
  2. działalności oświatowej i edukacyjnej, w myśl idei kształcenia ustawicznego, poprzez między innymi  prowadzenie szkoleń, spotkań, wykładów, seminariów, konferencji, kursów oraz innych form, a także organizowanie i wspieranie finansowe, rzeczowe lub organizacyjne służących temu praktyk, staży, wymiany doświadczeń zawodowych i naukowych w kraju i za granicą,
  3. inicjatyw służących rozwojowi partnerskiej współpracy regionalnej, międzyregionalnej i międzynarodowej, angażujących sektor biznesu, instytucje pozarządowe, ruchy społeczne, organy samorządu terytorialnego, terenową administrację rządowej, osoby i instytucje krajowe i zagraniczne stawiające sobie podobne cele, poprzez wsparcie techniczne, szkoleniowe, doradcze i informacyjne,
  4. działalności badawczo-rozwojowej, doradczej, informacyjnej, wydawniczej i wystawienniczej, organizacji przedsięwzięć marketingowych, organizowanie aktywnych form promocji gospodarczej i społecznej.

Kadry Fundacji oraz współpracujący eksperci posiadają kompetencje i wieloletnie doświadczenie umożliwiające efektywną realizację inicjatyw rozwojowych, w tym projektów regionalnych, krajowych i międzynarodowych.

Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych jest dobrze przygotowane do wdrażania projektów dzięki rozwijającej się sieci współpracy o zasięgu lokalnym, regionalnym i międzynarodowym. Doświadczenie i nowoczesna struktura organizacyjna pozwala efektywnie zarządzać projektami w różnych lokalizacjach i jest kluczowym elementem, na którym budowana jest pozycja Forum.

Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych

Zarząd:
Magdalena Skup - Dyrektor Fundacji Forum Inicjatyw Rozwojowych mskup@fir.org.pl
Iwona Kiersnowska – Wicedyrektor Fundacji info@fir.org.pl

Biuro Rachunkowe/Księgowość:
Elżbieta Iwona Roszkowska - ksiegowosc@fir.org.pl

Zespół projektowy:
Agnieszka Ewa Jaworowska - info2@fir.org.pl
Karolina Łozowska - info3@fir.org.pl
Konrad Backiel - info4@fir.org.pl
Anetta Buczyńska – info@fir.org.pl
Marta Jaromińska - info@fir.org.pl

Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych biuro w Łomży
Bogusława Domian-Kruszewska – bdkuruszewska@fir.org.pl
Karolina Piątek – kpiatek@fir.org.pl
Patrycja Fiertek – pfiertek@fir.org.pl
Aneta Zielinska – lomza1@fir.org.pl
Katarzyna Marciniak - lomza1@fir.org.pl

oraz

Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych biuro w Hajnówce
Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych biuro w Siemiatyczach
Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych biuro w Wysokie Mazowieckie
Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych biuro w Zambrowie
Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych biuro w Kolnie
facebook

Jak Zrobić Dobre Wrażenie Podczas Rekrutacji? ...

View on Facebook

Kochani, mamy dla Was wiadomości... otóż tak, udało się❤ Wiktor został zakwalifikowany do reoperacji serca w austriackiej Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej w Linz. Niestety, kwota jaką musimy zapłacić za życie naszego dziecka jest ogromna... prawie 400tys złotych😔 Fundacja Siepomaga weryfikuje naszą dokumentację, w ciągu kilku dni powinna być już otwarta zbiórka na ten cel. Bardzo prosimy, aby wszystkie osoby, które licytują na naszej grupie z aukcjami wstrzymały się z wpłatami do momentu aż zbiórka będzie aktywna🙏 czas jest bardzo trudny, jednak nie możemy się poddać.
Dziękujemy, że jesteście i mamy nadzieję, że będziecie z nami w tej decydującej walce🙏❤
...

View on Facebook

‼KONKURS DLA CAŁEJ RODZINY ‼

📢❕Uwaga❕🔊 Kochani Uczestnicy Cis w Siemiatyczach, 🐤🕊Wielkanoc💒🐤 tuż tuż !
Nie może zabraknąć na naszych stołach kolorowych pisanek!🐣🥚🥚🥚🎨
Niektórzy z Was już przygotowali przepiękne pisanki, pozostali dopiero zaczynają, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie:

⚠️Prosimy o udostępnienie posta,
⚠️Oznaczenie w komenatrzu 1 osobę
⚠️wysłanie do nas e-maila ( cissiemiatycze@fir.org.pl) ze zedjęciem waszej pisanki
⚠️Technika dowolna!

Zachęcamy całe rodziny do wzięcia udziału !

‼🎁🏆Najlepsze prace udostępnimy na naszej stronie 🎁🏆‼

Konkurs trwa do 12.04.2020 r
Powodzenia!
...

View on Facebook